Geslaagde geitenkeuring Wouterswoude 2017

We kunnen terugkijken op een geslaagde keuringsdag. Na een stroeve start (door de weersomstandigheden en het natte terrein hadden de inzenders iets langer tijd om het keuringsterrein te bereiken), startten we een kwartiertje later dan gepland. Dit kwartiertje werd door de perfecte weersomstandigheden later op de dag ruimschoots weer ingelopen. De kwaliteit van de geiten en de lammeren van de 5 aanwezige rassen (Witte Geit, Toggenburger, Bonte Geit, Nubische Geit en de Melkgeit, het vleesras de Boergeit was dit jaar helaas niet aanwezig) was volgens de keurmeesters van goed tot zeer goed niveau. Het hoogtepunt van de keuring, de aanwijzing van de beste geit en het beste geitenlam van de keuring werd traditioneel gehouden bij het bruggetje tussen de 2 keuringsterreinen. Dit jaar werden de prijzen mooi verdeeld, het beste geitenlam was het witte lam van de Goffe de Boer uit Buitenpost (CW- keuring), de beste geit kwam dit jaar uit de NCW-keuring, een geit van Siepie Poelstra uit Peins. Lokwinske beide inzenders! De keuringsuitslagen zijn te vinden op de pagina keuringen