Geslaagde geitenkeuring Wouterswoude 2015

Op zaterdag  25 juli 2015 heeft de geitenfokvereniging  Fryslân voor de 5e keer haar jaarlijkse geitenkeuring voor CW en NCW georganiseerd in Wouterswoude.

Gelukkig bleef het voorspelde slechte weer uit en konden we genieten van een mooie, spannende geitenkeuring.

Het aantal geiten was ongeveer gelijk aan vorig jaar, iets minder geiten bij de CW en iets meer bij de NCW.  Bij de CW waren alle rassen vertegenwoordigd en we mochten ons verheugen op grote publieke belangstelling.

Aan het einde van de keuring is als dagkampioen bij de lammeren gekozen voor het witte lam Melissa van W. Nauta en de brittisch toggenburger Teilos Ardyn van Comb. Gearwurking Boer-Veen als dagkampioen bij de geiten.

De keuringsuitslagen zijn te vinden op de pagina keuringen